FOTO+VIDEO: Ako Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi 2020 | SPORTNET

Petra Vlhova (SVK) | Winner | Levi | Women's Slalom #2 | FIS Alpine -  YouTube
Petra Vlhova (SVK) | Winner | Levi | Women's Slalom #2 | FIS Alpine - YouTube

VIDEO Petra Vlhová po úspešnom vstupe do sezóny: Nie je ľahké bojovať v  takejto konkurencii | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová po úspešnom vstupe do sezóny: Nie je ľahké bojovať v takejto konkurencii | Športky.sk

Vlhová si v Courcheveli o jedno miesto pohoršila, Shiffrinová druhý  obrovský slalom nevyhrala (video) - SITA.sk
Vlhová si v Courcheveli o jedno miesto pohoršila, Shiffrinová druhý obrovský slalom nevyhrala (video) - SITA.sk

Petra Vlhova (SVK) | Winner | Women's Slalom | Levi | FIS Alpine - YouTube

VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila  na stupni víťazov! | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila na stupni víťazov! | Športky.sk

VIDEO Petra Vlhová odchádza z Levi s bronzovou priečkou: Slalom ovládla  vynikajúca Shiffrinová | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová odchádza z Levi s bronzovou priečkou: Slalom ovládla vynikajúca Shiffrinová | Športky.sk

Petra VLHOVÁ - Slalom 1 - Levi FIN - 2021 - Mojevideo

Fantastická Vlhová na prvom mieste po 1. kole slalomu vo fínskom Levi (VIDEO )

Highlights | Vlhová edges Shiffrin in Slalom opener at Levi | FIS Alpine -  YouTube
Highlights | Vlhová edges Shiffrin in Slalom opener at Levi | FIS Alpine - YouTube

Petra Vlhova | 1st place | Levi | Slalom #2 | FIS Alpine - YouTube

Petra Vlhová vyhrala v Levi a porazila Shiffrinovú VIDEO

Fantastická Petra Vlhová vyhrala v Levi aj nedeľňajší slalom a v seriáli SP  suverénne vedie! | Slovenský olympijský tím
Fantastická Petra Vlhová vyhrala v Levi aj nedeľňajší slalom a v seriáli SP suverénne vedie! | Slovenský olympijský tím