Home

945 predpokladať trest световна купа по ски алпийски дисциплини програма 2018 2019 plavák tolerancia dotácie

Италианката София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната  купа по ски алпийски дисциплини за жени - Утро
Италианката София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски алпийски дисциплини за жени - Утро

Браво! Алберт Попов шести в слалом за Световната купа - Последни Новини от  DNES.BG
Браво! Алберт Попов шести в слалом за Световната купа - Последни Новини от DNES.BG

Клеман Ноел спечели нощния слалом от Световната купа по ски алпийски  дисциплини в Шладминг - Труд
Клеман Ноел спечели нощния слалом от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Шладминг - Труд

Недостижимият Одермат с 6-та победа за сезона в Световната купа

Световна купа по ски алпийски дисциплини - 15-17 януари по БНТ HD -  Българска национална телевизия
Световна купа по ски алпийски дисциплини - 15-17 януари по БНТ HD - Българска национална телевизия

Алберт Попов с трето място в слалома от Европейската купа - По света и у  нас - БНТ Новини
Алберт Попов с трето място в слалома от Европейската купа - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски  алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо
БТА :: Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо

Световното приключи горчиво за Алберт Попов - Новини СЕГА

София Годжа триумфира в първото спускане за сезона от Световната купа по ски  алпийски дисциплини - По света и у нас - БНТ Новини
София Годжа триумфира в първото спускане за сезона от Световната купа по ски алпийски дисциплини - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Световният шампион от 2021 година Винсент Крихмайер спечели  спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в  Солдеу
БТА :: Световният шампион от 2021 година Винсент Крихмайер спечели спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в Солдеу

Алберт Попов със сензационно постижение

Отменените стартове от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Китай  ще се проведат в Италия
Отменените стартове от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Китай ще се проведат в Италия

София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски -  Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

ВЕЛИКО! Българин е на почетната стълбица за Световната купа след 39 години  - Gol
ВЕЛИКО! Българин е на почетната стълбица за Световната купа след 39 години - Gol

Марко Одермат спечели СК по ски алпийски дисциплини, Килде взе малкия  кристален глобус в спускането - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Марко Одермат спечели СК по ски алпийски дисциплини, Килде взе малкия кристален глобус в спускането - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Пандемията отмени още големи спортни събития по целия свят

Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски алпийски  дисциплини | Информационен център на Министерство на oтбраната
Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски алпийски дисциплини | Информационен център на Министерство на oтбраната

БТА :: Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски  алпийски дисциплини
БТА :: Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски алпийски дисциплини

Алберт Попов ще участва в слалома от Европейската купа в Обереген - Още  спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Алберт Попов ще участва в слалома от Европейската купа в Обереген - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

За пръв път от 39 г. българин е на подиума на Световната купа по ски.  Алберт Попов стана трети в САЩ
За пръв път от 39 г. българин е на подиума на Световната купа по ски. Алберт Попов стана трети в САЩ

Шифрин спечели големия кристален глобус в световната купа по ски за 5-и път

Световното в алпийските ски остава по програма за февруари 2021 година

Канадец е новият световен шампион в Супер Г - Зимни - Dsport.bg

Международната федерация по ски отмени състезанията от Световната купа по  спускане и гигантски слалом за мъже в Гармиш-Партенкирхен - Труд
Международната федерация по ски отмени състезанията от Световната купа по спускане и гигантски слалом за мъже в Гармиш-Партенкирхен - Труд

БТА :: Алберт Попов ще се готви в Северна Италия с националния отбор на  Швейцария по ски-алпийски дисциплини за слалома от Световната купа във  Венген
БТА :: Алберт Попов ще се готви в Северна Италия с националния отбор на Швейцария по ски-алпийски дисциплини за слалома от Световната купа във Венген